«Молодь - рушійна сила суспільства. Давайте разом створювати якісну медицину.»

Андріана Мальська

Засновниця ГО «Фундація родини Мальських»

Кандидат медичних наук, доцент кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики ЛНМУ ім. Данила Галицького, магістр з прикладної етики в сфері медицини та громадського здоров’я університетів Утрехт (Голландія) та Лінчопінг (Швеція) за Програмою Еразмус Мундус.

Пройшла практики та стажування: Канадсько-Українська Парламентська Програма,  Toronto  East General Hospital, Дитяча лікарня у Філадельфії (Children’s Hospital of Philadelphia), Університетська клініка Відня (AKH) у відділенні дитячої кардіології.

Фундація родини Мальських створена для фінансової підтримки стажувань студентів – медиків, членів UMSA (української медичної студентської організації) у різних клініках світу з метою зміни світогляду, запозичення найкращих медичних практик та запровадження їх у своїй майбутній діяльності лікаря вдома, на Батьківщині.

«Якщо дати дітям хорошу освіту, то вже можна більше нічого не давати»

«Моє знайомство із UMSA почалося рік тому, коли мені у месенджер написав попередній керівник львівського відділення Андрій Пилипець, який звернувся до мене із проханням бути ментором на розборах клінічних випадків із New England Medical Journal, які відбувались англійською мовою.

UMSA – це студентська організація молодих медиків, що прагнуть саморозвитку, побачити світ і переймати найкращий досвід закордоном. Асоціація самостійно проводить відбір студентів та інтернів для проходження медичного стажування.

Щороку року для студентів відкриваються нові країни світу від Мальти, Німеччини, Португалії до Мексики та Тайланду. Студенти проходять відбір на стажування, їм надається проживання та одноразове харчування в тій чи іншій країні, а членські внески, дорогу та супутні витрати вони повинні оплатити самостійно. На жаль, навіть за умови проходження на стажування не усі в змозі оплатити собі дорогу та інші витрати самотужки, тому часто студенти змушені відмовлятися від стажування після виграного конкурсу. Відтак я мріяла створити фонд на меті якого було б забезпечити фінансову підтримку стажування у будь-яких клініках усього світу, адже досвід який вони здобудуть там є неоціненним».

Запрошую Вас стати частинкою цього проекту!

Фундація родини Мальських © 2019. Всі права захищено