«Молодь - рушійна сила суспільства. Давайте разом створювати якісну медицину.»

Андріана Мальська

Засновниця ГО «Фундація родини Мальських»

Кандидат медичних наук, асистент кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики ЛНМУ ім. Данила Галицького, магістр з прикладної етики в сфері медицини та громадського здоров’я університетів Утрехт (Голандія) та Лінчопінг (Швеція) за Програмою Еразмус Мундус.

Пройшла практики та стажування: Канадсько-українська парламентська програма,  East Toronto General Hospital, Дитяча лікарня у Філадельфії (Children’s Hospital of Philadelphia), Університетська клініка Відня (AKH) у відділенні дитячої кардіології.

Фундація родини Мальських створена для фінансової підтримки стажувань студентів – медиків, членів UMSA (української медичної студентської організації) у найкращих клініках світу з метою зміни світогляду, запозичення найкращих медичних практик та запровадження їх у своїй майбутній діяльності лікаря вдома, на Батьківщині.

«Якщо дати дітям хорошу освіту, то вже можна більше нічого не давати»

«Моє знайомство із UMSA почалося рік тому, коли мені у месенджер написав попередній представник львівського відділення Андрій Пилипець, який звернувся до мене із проханням бути ментором на розборах клінічних випадків із New England Medical Journal, які вони відбувались англійською мовою.

UMSA – це студентська організація молодих медиків, що прагнуть саморозвитку, бачити світ і переймати найкращий досвід за кордоном. Асоціація самостійно проводить відбір студентів та інтернів для проходження медичного стажування закордоном.

Щороку року для студентів відкриваються нові країни світу від Мальти до Тайланду. Студенти проходять відбір на стажування, їм надається проживання та одноразове харчування в тій чи іншій країні, а дорогу та супутні витрати вони повинні оплатити самостійно. На жаль, навіть за умови проходження на стажування не усі в змозі оплатити собі дорогу та інші витрати самотужки, тому часті випадки коли студенти змушені відмовлятися від стажування після виграного конкурсу. Відтак я мріяла створити фонд на меті якого було б забезпечити фінансування транспортних та інших витрат на стажування у будь-яких клініках усього світу, адже досвід який вони здобудуть там є неоціненним та допоможе врятувати не одне життя».

Запрошую Вас стати частинкою цього проекту!

Фундація родини Мальських © 2019-2021. Всі права захищено