Фундація родини Мальських була створена для підтримки освітніх та наукових ініціатив, які допоможуть молодим студентам-медикам навчатись закордоном та повертатись зі знаннями, які у майбутньому сприятимуть розвитку медичної платформи в Україні.

З першим проектом допомогли друзі з Дік-Арту. Організовували фестивалі писанок, шоколаду, з яких ми отримували кошти. Вхід коштував 25 гривень, гривня з них йшла на благочинну мету. Таким чином ми зібрали понад 50 тисяч гривень. Кошти пішли на облаштування кардіопалати та загального санвузла у відділенні старшого дитинства лікарні. Цих грошей не вистачило, бо було багато роботи, тоді мені Маркіян дуже допоміг. Ми почали шукати спонсорів серед Європейської бізнес-асоціації. Так нам вдалося зібрати необхідну суму.

Наступним моїм проектом була їдальня. Вона – багатофункціональна: там обідали пацієнти, а між тим вчилися як пацієнти, так і студенти. Мене гнітив її радянський стан, оскільки неодноразово проводила свої заняття саме там. В тракті проекту я познайомила із  Мар’яною Савкою із «Видавництва Старого Лева», яка якраз шукала соціальну мету для свого проекту «12 неймовірних жінок». Про цю подію написало інтернет-видання «Твоє Місто». Цю публікацію прочитав директор однієї будівельної фірми. Наступного дня  нам запропонували  зробити повний ремонт приміщення.

Також було створено кабінет для психолога, відремонтовано маніпуляційну, а буквально тиждень тому ми завершили Лор-операційну.

Хочу, аби все було добре у нашій країні, аби молодь жили та працювали у європейській державі, аби люди отримували медичні послуги європейського рівня, це моя мрія ще з дитинства. Тому і виникла ідея створити Фундація родини Мальських  для підтримки стипендій талановитих студентів-медиків із UMSA – української медичної студентської організації, які їдуть на стажування за кордон. Я сама неодноразово стажувалась за кордоном, і вважаю, що тільки так можна навчити сучасну молодь думати інакше.

З повагою,
Андріана Мальська

Фундація родини Мальських © 2019-2021. Всі права захищено