Благодійний вечір

29 листопада 2019 року у BankHotel Lviv відбувся благодійний вечір у колі однодумців, на якому Андріана Мальська, презентувала освітній проект громадської організації «Фундація родини Мальських» в підтримку програми стажування студентів-медиків закордоном, членів UMSA-Lviv (Українська Медична Студентська Асоціація). Відтак, невід’ємною частиною життя UMSA є професійні та наукові стажування для студентів-медиків у безліч різних країн світу. Студенти проходять відбір на стажування, їм надається проживання та харчування в тій чи іншій країні, а дорогу, вступний внесок та супутні витрати вони повинні оплатити самостійно.
Цього року на стажування пройшло 25 студентів, завдяки зібраним коштам, кожний з студентів отримає по 250 євро, що покриє вступний внесок, передбачений для проходження стажування.
Ми плануємо підтримувати цю освітню ініціативу не один рік і сподіваємось на Вашу підтримку.
Ще раз дякуємо Усім, хто долучився до проекту та взяли участь у благодійній вечері. Нам надзвичайно приємно, що нашу ініціативу підтримують, ми цінуємо кожного з Вас! (відео)
На нашій сторінці у fb, ми будемо знайомити Вас з студентами, відтак бажаючі зможуть надати іменну чи анонімну стипендію та оплатити авіаквиток в ту, чи іншу країну. Пишіть нам і ми радо Вас проконсультуємо, яким чином це можна реалізувати.